Aktualności

Impreza 18stkowa

2013-11-23

Impreza 18stkowa

22 listopada 2013 roku odbyła się impreza 18stkowa grupy średniej, która już w znacznej części stała się grupą ludzi dorosłych. Solenizantami byli: Daria Rogozińska, Kasia Jankowiak, Kasia Kozłowska, Kinga Fijałkowska, Magda Kurasińska, Patrycja Pukacka, Patrycja Stachowiak, Darek Jankowiak i Krystian Ceglarek. Nowi 18stkowicze zajęli się organizacją przyjęcia, na które zaproszono pozostałych członków grupy oraz kadrę zespołową.

Goście również nie próżnowali. Kadra zajęła się przygotowaniem małych, a zarazem smacznych torcików z imieniem każdego solenizanta, natomiast pozostała część grupy zajęła się przywróceniem wspomnień w postaci zdjęć w antyramach. Były życzenia, uściski, długie rozmowy, a przede wszystkim wspólny taniec i śpiew. Impreza trwała - dosłownie - do rana :). Czas umilała nam muzyka, o którą zadbali organizatorzy.

Dziś z uśmiechem na twarzy wspominamy drugą 18stkową zabawę i czekamy na przyszły rok, kiedy to pozostali zmierzą się z dorosłością. W takim razie raz jeszcze: Uśmiechu, radości, niezapomnianych i zwariowanych chwil spędzonych razem z najbliższymi i dużo, dużo udanych wyjazdów! ;)
Zdjęcia

Kasia Jankowiak

powrót

Copyright © Zespół Pieśni i Tańca Kębłowo