Aktualności

Osiemnastki w ZPiT Kębłowo

2010-11-05

Osiemnastki w ZPiT Kębłowo

Dnia 5 XI 2010 odbyła się imprezka najstarszej grupy ZPiT "Kębłowo" mianowicie było to świętowanie 18-tych urodzin części członków grupy. Urodziny obchodzili: Monika Wojtkowiak, Weronika Wojtkowiak, Damian Wojnarowicz, Monika Wieczorek, Krzysiu Koza, Daria Wojtkowiak, Patryk Maszner oraz Daniel Przybyła. Natomiast Karolina Walkowiak i Weronika Śmiałek wyprawiały swoje 18-ste urodziny w innych okolicznościach i terminie. Karolina w grupie zespołu i rodziny dnia 22 V 2010 a Weronika podczas wyjazdu do Raciborza 20 I 2010.

Przygotowaniem prezentów zajęli się pozostali członkowie grupy. Każdy z jubilatów otrzymał tradycyjnie kolaż zdjęć zawierających najlepsze wspomnienia. Osiemnastkowicze zaś, przygotowali poczęstunek, a kadra urodzinowe torty. Po hucznym „Sto lat“ i wręczeniu upominków zaczęło się świętowanie wszyscy doskonale się bawili, a impreza trwała do 4:00 nad ranem. Do tańca przygrywał nam kolega – Dj Johny.

Choć na dworze z dachu kapało, to nas nie odstraszało i jeszcze bardziej nam smakowało. Drugiego dnia głowa nas bolała, bo woda z kieliszka wartko ubywała. Po dziś dzień wspominamy mile spędzony czas na tej imprezie i oczekujemy kolejnej okazji do świętowania.
Zdjęcia

Karolina "Juluś" Walkowiak
Natalia "Natasza" Ziomek

powrót

Copyright © Zespół Pieśni i Tańca Kębłowo